Ogłoszenia parafialne

 

 

 

Ogłoszenia duszpasterskie na  17 Niedzielę Zwykłą

25.07.2021r.

 

  1. Jezus rozmnaża chleb i daje wszystkim, którzy go pragną. Niech pragnieniem naszych serc będzie Jezus Chrystus - życie wieczne.
  2. Dziś pamiętamy o św. Krzysztofie - patronie kierowców, turystów, żeglarzy, górników złota. Po każdej Mszy Św. będzie okazja do poświęcenia wszelkich pojazdów i uroczystego błogosławieństwa dla kierowców.
  3. Kościół w Polsce modli się za poszkodowanych oraz tragicznie zaginionych w czasie nawałnic i potopów w Polsce, Niemczech, Belgi i Holandii. Po zakończonej Mszy Św. będzie okazja do wsparcia finansowego w ramach solidarności z poszkodowanymi.
  4. W przyszłą niedzielę wspominamy kolejną rocznicę Powstania Warszawskiego. Dla wszystkich Polaków jest to okazja, by modlić sie za dusze poległych i za naszą ukochaną Ojczyznę, by nigdy nie zabrakło szczerych i wiernych serc gotowych za nią oddać życie.
  5. Przypominamy o zachowaniu reżimu sanitarnego związanego z pandemią koronawirusa  podczas uczestniczenia w liturgii Mszy Św. 
  6. W tym tygodniu obchodzimy następujące wspomnienia liturgiczne:

- poniedziałek: wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców NMP

- czwartek: wspomnienie św. Marty

- sobota: wspomnienie: św. Ignacego Loyoli

  1. Na nowy tydzień życzymy wszystkim wielu łask Bożych. Solenizantów  i Jubilatów polecamy Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo patronów świętych a w szczególności dzieci, młodzież i wszystkich odpoczywających na urlopie.
Zapamiętaj mnie (90 dni)